Івахненков & Катеньов Аудит

 

 

Головна сторінка

Програмний комплекс “Івахненков & Катеньов Аудит” призначений для автоматизації аудиторської та контрольної діяльності. Він використовується для проведення різного типу формальних та логічних перевірок бухгалтерської інформації, яка початково формується в автоматизованих системах бухгалтерського обліку підприємств.

 

Основними принципами роботи програмного комплексу є можливість аналізу облікових даних підприємств в автоматичному режимі і при потребі гнучке налагодження під конкретну програму аудиторської перевірки. Комплекс дозволяє формувати стандартний пакет робочих документів для загального аналізу стану справ на підприємстві (експрес-аналіз), а також працювати з ним у діалоговому режимі в разі творчого підходу до потреб окремої перевірки.

 

Натисніть для перегляду у повному розмірі

 

Суттєвою відмінністю програмного комплексу “Івахненков & Катеньов Аудит” є можливість проаналізувати всі 100% бухгалтерських даних і виявити всі помилки та підозрілі моменти бухгалтерського обліку - на відміну від загальноприйнятих методів аудиторської перевірки, які базуються на аналізі окремої вибірки бухгалтерських даних і формуванні судження по проблемі або загального аудиторського висновку лише з завданою імовірністю.

 

Універсальна і потужна ідеологія роботи з даними комплексу, що була вже відтестована та використана на десятках підприємств, дозволяє робити аналіз бухгалтерських даних будь-якої системи. Це і сучасні комплекси 1С:Підприємство, і архаїчні системи обліку системи DOS (розроблені за допомогою таких середовищ, як FoxPro/Clipper/dBase), і навіть таблиці бухгалтерських проводок у MS Excel. Гнучкий підхід до даних дозволяє аналізувати любу систему синтетичних рахунків та їх аналітики, а не тільки загальноприйняті та затверджені Міністерством Фінансів плани рахунків та субрахунків, реалізовані у розповсюджених конфігураціях на платформі 1С та інших системах - як госпрозрахункові, так і бюджетні системи обліку.

 

Система “Івахненков & Катеньов Аудит” має не тільки набір заздалегідь розроблених запитів та звітів, а також є платформою, яка дозволяє розробляти нові інструменти аналізу на базі існуючих як шаблонів або повністю "з нуля".

 

Ідеологія роботи з даними кінцевого клієнта може бути застосована для побудови ефективних та швидкісних (онлайнових) систем контролю даних з завданою періодичністю (день/тиждень/місяць, тощо) коли дані у зашифрованому вигляді надсилаються для аналізу через Інтернет і як наслідок може бути використана аудиторами для організації віддаленої роботи з клієнтами або самими клієнтами для організації ефективної системи самоконтролю власних підприємств.

Повернутися на початок сайту