Івахненков & Катеньов Аудит

 

  • Екрани системи
  • Розробники
  • Контакти

Розробники

Івахненков Сергій Володимирович

Катеньов Ігор Вікторович

Практикуючий програміст з 20-річним досвідом роботи. Народився у м.Біла Церква Київської області у 1975 р. Закінчив з золотою медаллю середню школу, отримав 2 вищі освіти у Київському Політехнічному Інституті (КПІ). Перша - технічна за спеціальністю "Системний аналіз" на Факультеті Прикладної Математики; друга - економічна, "Менеджмент та маркетинг у виробничій сфері" на Факультеті Менеджменту та Маркетингу.

Основна професійна діяльність пов'язана з розробкою як прикладних систем, так і системних програм - різноманітні бази даних, математичні обчислювальні алгоритми, та інше. Розробки виконуються на замовлення, але є також системи, розроблені і впроваджені самостійно.

Окрема сфера діяльності - впровадження продуктів на платформі 1С (близько 50 замовників). Це і підтримка та супровід існуючих стандартних конфігурацій для цієї платформи таких фірм, як ABBYY та Fort, а також розробка повністю "з нуля" систем для комплексної автоматизації виробничих підприємств та бюджетних установ (наприклад, комплексна система автоматизації бухгалтерії, планово-фінансового відділу та розрахунку зарплат та стипендій у Києво-Могилянській Академії).

Всього - близько 100 замовників, серед яких Верховний Суд України, КиївОблГаз, Воля-Кабель, Національний Аграрний Університет, Державний Фармакологічний Центр, Московський Міжнародний Банк, Асоциація Міжнародних Експедиторів України.